Повернення-обмін

УМОВИ ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ


Умови обміну та повернення продукції здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" №1023-XII від 12.05.1991. Згідно такому споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.


Процедура повернення і обміну


Ми цінуємо кожного нашого клієнта, тому завжди намагаємося йти назустріч. Ви можете повернути товар протягом 3х днів, після його отримання якщо:


 - товар не був у вживанні і не має слідів використання;


 - товар повністю укомплектований;


 - товар саме той, який був куплений на нашому сайті.Грошові кошти повертаються банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем, після отримання повернутого товару на склад. Процедура займає від 2 до 5 робочих днів.


При отриманні замовлення завжди уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра або співробітника Нової Пошти / Укрпошти / Пункту самовивозу.


Оцініть товар візуально при отриманні, і в разі якщо він вам не підходить, можете відмовитися.


Зворотний дзвінок